Contactgegevens

laden

Bent u decaan of docent en heeft u een vraag aan een van onze relatiebeheerders toeleverende scholen? Op deze pagina vindt u de contactgegevens.

Heeft u vragen over speciale studiebegeleidingstrajecten bijvoorbeeld over studeren met een functiebeperking. Neem dan contact op met een van de studentendecanen.
Contactgegevens studentendecanen 

Contactgegevens relatiebeheerders toeleverende scholen (vo en mbo) per locatie

Hogeschool Inholland Alkmaar

Truus Wening, relatiebeheerder vo en mbo
Bergerweg 200
1817 MN Alkmaar
Postbus 403
1800 AK Alkmaar
Tel.: 072 - 518 36 49
Mobiel: 06 - 1505 4636
E-mail: truus.wening@inholland.nl

Hogeschool Inholland Amsterdam/Diemen

Bea Becht, relatiebeheerder mbo
Wildenborch 6
1112 XB Diemen
Postbus 261
1110 AG Diemen
Mobiel: 06 - 1527 9504
E-mail: bea.becht@inholland.nl

Hogeschool Inholland Amsterdam/Diemen

Margreet de Groot, relatiebeheerder vo
Wildenborch 6
1112 XB Diemen
Postbus 261
1110 AG Diemen
Mobiel: 06 - 1527 9105
E-mail: margreet.degroot@inholland.nl

Hogeschool Inholland Amsterdam/Diemen

Linda Jacobs, relatiebeheerder vo
Wildenborch 6
1112 XB Diemen
Postbus 261
1110 AG Diemen
Tel.: 020 - 495 13 33
Mobiel: 06 - 2111 5375
E-mail: linda.jacobs@inholland.nl  

Hogeschool Inholland Delft

Elliz van der Ham, relatiebeheerder vo
Rotterdamseweg 141
2628 AL Delft
Postbus 3190
2601 DD Delft
Tel.: 06 - 2111 5419
E-mail: elliz.vanderham@inholland.nl

Hogeschool Inholland Den Haag

Nadine Nusse, relatiebeheerder vo
Theresiastraat 8
2593 AN Den Haag
Postbus 93043
2509 AA Den Haag
Tel.: 06 - 5102 3182
E-mail: nadine.nusse@inholland.nl

Hogeschool Inholland Den Haag en Delft

Tjitske Lovert, relatiebeheerder mbo
Theresiastraat 8
2593 AN Den Haag
Postbus 93043
2509 AA Den Haag
Tel.: 06 - 1144 9920
E-mail: tjitske.lovert@inholland.nl

Hogeschool Inholland Haarlem

Peter Heidebrink, relatiebeheerder vo
Bijdorplaan 15
2015 CE Haarlem
Tel.: 023 - 541 26 12 of 06- 2111 5441
E-mail: peter.heidebrink@inholland.nl

Hogeschool Inholland Haarlem

Isabella Janssen, relatiebeheerder mbo
Bijdorplaan 15
2015 CE Haarlem
Tel.: 06 - 1527 9062
E-mail: isabella.janssen@inholland.nl

Hogeschool Inholland Dordrecht en Rotterdam

Emiel Akkermans, relatiebeheerder vo
Posthumalaan 90
3072 AG Rotterdam
Tel.: 06 - 1144 9755
E-mail: emiel.akkermans@inholland.nl

Hogeschool Inholland Rotterdam

Olav Rülander,Strategisch relatiebeheerder en mbo
Posthumalaan 90
3072 AG Rotterdam
Tel.: 06 - 1527 9092
E-mail: olav.rulander@inholland.nl